Maria Vadia

Wspólnota św.Krzysztofa w Słupsku

Warte odwiedzenia

Licznik odwiedzin

3963647
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Miniony tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
323
1887
3488
3941374
82420
102921
3963647

Your IP: 54.81.45.122
Server Time: 2017-10-24 05:41:37

Maria Vadia

Znana w świecie charyzmatyczka, autorka wielu książek będzie w Słupsku! Jako świecki ewangelizator, nie koncentruje uwagi na sobie, ale prowadząc konferencje uczy wchodzenia w głęboka więź z Bogiem, aby każdy chrześcijanin mógł posługiwać darami Ducha św. Jej głoszenie Dobrej Nowiny podczas spotkań i rekolekcji, odnawia wiarę zarówno w uczestnikach jak i w całych wspólnotach. Otwartość na charyzmaty, by skutecznie nimi posługiwać odkrywając je we własnym życiu.

Maria Vadia urodziła się w Hawanie na Kubie w zamożnej rodzinie katolickiej. Miała 10 lat, gdy przeniosła się z rodziną do Miami na Florydzie, aby uciec od reżimu komunistycznego.  Studiowała na uniwersytecie.  Ma czwórkę dzieci: Ricky, Victor, Eddy i Rosario.  W 1987 r. do jej miasta przyjechał papież Jan Paweł II. Udała się na spotkanie z ciekawości. To był dzień który zapoczątkował zmianę w jej życiu. Spotkanie z papieżem przerwała burza i ulewny deszcz, ale Maria wróciła do domu  napełniona miłością Jezusa. Zaczęła kochać wszystkich ludzi i wiedziała, że to nie od niej pochodzi.  Jej życie całkiem się zmieniło.

Godzinami czytała Pismo Święte przez które Pan do niej przemawiał, czuła potrzebę niesienia innym “Dobrej Nowiny”. Otrzymała charyzmat uzdrawiania przez nakładanie rąk. Przez 15 lat chodziła do ludzi bezdomnych i chorych na AIDS niosąc im Ewangelię i pocieszenie.

Maria jest założycielką fundacji "Chwała Boża", która zajmuje się głoszeniem Jezusa i Ewangelii, głoszeniem prawdy o zbawieniu i Królestwie Bożym. W jej ramach funkcjonuje grupa modlitewna Chrystusa Króla, szkoła Słowa Bożego, odbywają się modlitwy o uzdrowienie. Maria prowadzi również regularną posługę w więzieniu dla kobiet, organizuje konferencje odnowy charyzmatycznej. Maria jest świecką misjonarką Afryki, gdzie założyła oddział Magnificatu w Ugandzie. Otrzymała charyzmat uzdrawiania przez nakładanie rąk. Przez 15 lat chodziła do ludzi bezdomnych i chorych na AIDS niosąc im Ewangelię i pocieszenie.

Jest autorką książek o tematyce religijnej, przetłumaczone na język polski: "Uzdrowienie jest dla ciebie", "Twój język ma moc", “Strzała w Jego ręku”, “Jak trwać w Duchu Świętym”.  

Spotkała Boga osobiście.